Сайт учнів 8 класу Крупецького НВК
Наш девіз:
"Як веселки кольори нерозлучні ми завжди"

Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті [5]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 39
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 5
Показано матеріалів: 1-5

Частина V     

Увага!  Увага! Увага! У середу двадцять першого квітня о 9 годині ранку,  розпочнуться змагання трамваїв. Всі бажаючі можуть приходити і брати участь. Переможець отримає поїздку у найбільший автопарк світу та 500 літрів пального.» Саме таким було оголошення, про яке у місті “Car’s” знали майже всі . Веселий Трамвайчик з нетерпінням ждав цього дня. Він тренувався усі дні, які тільки були у нього вільні. Нарешті настав день змагань. Усі друзі прийшли підтримати Веселого Трамвайчика. Коли на старті пролунав свисток, він помчав з усіх сил і вирвався вперед,і їхав першим. Та, на жаль, тих сил вистачило не на довго . Знесилений Трамвайчик щохвилини втрачав швидкість.І тут раптом  з ним зрівнявся Швидкісний Трамвай і перегнав Веселого Трамвайчика. Але Веселий Трамвайчик не здавався . Він трохи призупинився, відпочив і знову щодуху помчав . Наздогнавши Швидкісного Трамвая,він довго мчав з ним на одному рівні. Але майже перед самим фінішем Веселий Трамвайчик все ж  таки обігнав Швидкісного Трамвая  і здобув перемогу! Усі друзі раділи Трамвайчикові перемозі. Отримавши путівку та 500 літрів пального, друзі весело їхали додому. Подолавши деяку відстань, Трамвайчик попросив друзів його почекати , так як він дещо забув  . Трамвайчик повернувся на місце проведення змагань. Там ще майже ніхто не розійшовся . Він відшукав Трамвая , який так  достойно тримався у перегонах , і майже перегнав Веселого Трамвайчика. «Як тебе звуть, супернику ?» - запитав Веселий Трамвайчик у Трамвая. «Швидкісний Трамвай !»-відповів Трамвай. « А тебе?». « Мене Веселий Трамвайчик,» – із захопленням відповів Трамвайчик. «Ти був достойним суперником, і я це дуже ціную. Поїхали до мене додому. Відсвяткуємо разом перемогу. Адже це і твоя перемога, ти ж майже переміг мене.  «Та ні»,- сором’язливо відповів Швидкісний Трамвай. «Мабуть, через свою сором’язливість та невпевненість й  програв Швидкісний Трамвай»,- подумав Веселий Трамвайчик. І вирішив його трохи звеселити та підтримати. « Так, так! Я бачив, як ти спіткнувся, через те, ти й не виграв. А перемога була б твоя. «Невже !- вже веселіше відповів Швидкісний Трамвай. «Ну гаразд, якщо так, то я згоден, перемогли ми удвох» .

Мої статті | Переглядів: 202 | Додав: Admin | Дата: 22.04.2015

ЧАСТИНА  IV                                                                

Веселий Трамвайчик у місті ’’Car’s’’ любив все. 

 Все, окрім заторів на дорогах!  

Це сталося, коли Трамвай їхав до свого товариша - Роботящого Краника, щоб той полагодив для нього сигнал, бо якось його звук надто тихо працював. Тільки виїхавши на дорогу, Трамвайчика спіткала халепа, так як на дорозі було дуже багато машин. Він хотів посигналити, щоб машини дали дорогу, та, на жаль, сигнал так тихо працював, що ніхто його не почув. Простоявши  в заторі хвилин з 30, Трамвайчик вирішив поїхати другою дорогою. Ця дорога  була  через ліс. Роздивляючись краєвиди, він не помітив, як мало  не наїхав на корову, яка стояла посеред дороги. Трамвайчик знову засигналив, але корова не ворухнулась з місця  , так як сигнал майже не було чути. Простоявши трохи, корова зрушила з місця і дала для Трамвая дорогу. Ще трохи проїхавши, він нарешті дістався до свого друга,і той відремонтував для нього сигнал. Трамвайчик дуже зрадів,що його сигнал знову в порядку. Подякувавши для Роботящого Краника, він з великим  задоволенням поїхав додому і вже йому нічого не заважало, адже у нього був дуже гучний сигнал.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мої статті | Переглядів: 224 | Додав: Admin | Дата: 22.04.2015

Частина  III                

Це сталося взимку. Веселий Трамвайчик їхав до свого друга Тракторця.  Рейси були вкриті товстим шаром льоду. Трамвай їхав - їхав, аж раптом він не втримався на рейках і перевернувся набік. У нього побилося скло, перестав  робити мотор і погнулися дверцята . Неподалік їхав Роботящий Краник . Він побачив Трамвайчика і запитав у нього:»Що з тобою?». Веселий Трамвайчик  відповів: »Я їхав до Тракторця і перекинувся набік».

«Зрозуміло, - сказав  Кран ,- зараз я тебе відвезу у мою майстерню і відремонтую ».

 І вони відправилися у майстерню. Краник почав ретельно оглядати Веселого Трамвайчика та сказав: «Я бачу у тебе пошкоджено скло, мотор та дверцята». Роботящий Краник почав усе ремонтувати. Тим часом до майстерні приїхав Тракторець , він побачив свого друга і запитав : «Що з тобою?». Трамвай усе розповів. Коли Веселий Трамвайчик розповідав, Краник його уже полагодив, окрім скла , так як у нього його не було. Тоді він промовив: «Я  полагодив все, окрім скла , його немає у всьому місті Car’s» «А де воно є?»- запитав Тракторець. «Воно є у далекому місті»,- відповів Кран. «Я поїду й привезу»,- сказав Тракторець і поїхав. Він був у дорозі цілий місяць , коли приїхав,то одразу поспішив до Роботящого Крана і віддав йому скло . Краник нарешті замінив скло для Трамвая і сказав : « Усе! Надалі будь обережний!». «Добре»,- відповів Трамвайчик. Далі Веселий Трамвайчик з Тракторцем поїхали до Трактора додому. Там вони пили чай з печивом. І Тракторець розповідав, як він шукав скло для Трамвая, і про пригоди , які з ним траплялися. А Трамвайчик із захопленням слухав його. Герой  ще раз зрозумів, що Тракторець є справжнім другом , який не раз виручав його в біді!  

Мої статті | Переглядів: 250 | Додав: Admin | Дата: 22.04.2015

ПРИГОДИ ВЕСЕЛОГО ТРАМВАЙЧИКА, Петров Владислав, 4 клас
Частина І
Жив колись Веселий Трамвайчик. Було в нього багато друзів. Всі його друзі та він жили у місті на ім’я "Car's". А ще в них був злий товариш, якого звали  Злюка. Він жив у містечку, яке сам назвав "Місце Злюки". Вони його дуже не любили, а він їх.
Одного ранку Трамвайчик прокинувся і одразу поїхав до свого друга, якого звали Прекрасний Краник. Коли у когось щось поламається, то Прекрасний Краник усе полагодить. Веселий Трамвайчик привітався, трохи потеревенив з Краником, та поїхав везти лісових мешканців у школу - Школярі були веселі і любили співати пісні по дорозі, а Веселий Трамвайчик завжди їм підспівував: 
У вересневий світлий день,
Ми прийшли до школи. 
Школа радо зустріла нас ,
Нам дала просторий клас...
І так щодня. Назва міста, де жили машини, була написана на високій горі. 
Одного сонячного дня Злюка виліз на гору і переплутав букви, замість "Car's" поставив "ra'sC". У місті почався безлад. Усі машини почали їздити задом. Веселий Трамвайчик був дуже здивований, і він поїхав до їжачка, який усе знав.  Їжачок подивився у телескоп на гору, та побачив те, що зробив Злюка. Він послав Трамвайчика, щоб він поставив букви у правильному порядку. Веселий Трамвайчик поїхав на гору. Там він почав ставити літери у правильному порядку. Спочатку він букву "С" переніс на початок, а потім кожну літеру у своїй послідовності. Коли він повернувся у місто, то побачив, що усі його друзі їздили передом, а Злюка був розлючений,бо його план не запрацював!

Мої статті | Переглядів: 258 | Додав: Admin | Дата: 10.09.2014

ПРИГОДИ  ВЕСЕЛОГО ТРАМВАЙЧИКА

Частина ІІ

     Це сталося одного разу, коли Веселий Трамвайчик та його друг, якого звали - Розумник Тракторець, їхали через базар. Проїджаючи понад палатку їжачка, вони помітили, що він продає кокоси, а на палатці написав «кокоз». Тоді Тракторець каже:
   Я думаю, що слово кокос пишеться у кінці з буквою " с", а не " з "
Так, ти маєш рацію - відповів Трамвайчик. Я бачу ти добре знаєш правопис. Я чув що у нашому місті проходить конкурс з правопису. Чи не хотів би ти прийняти участь у цьому конкурсі, адже сьогодні останній день запису,
Тракторець погодився. І вони поїхали на конкурс, щоб записати Тракторця. У Трактора був капелюх, якого він дуже любив. Йому в ньому завжди щастило, і він вирішив, що обов'язково одягне його на конкурс. На другий день Розумник Тракторець, поснідавши і одягнувши свій щасливий капелюх, одразу поїхав до Трамвайчика, щоб їхати на конкурс. Тракторець так поспішав, що не помітив, як загубив капелюх. Коли починався конкурс, то Веселий Трамвайчик та Розумник Тракторець побачили, що капелюх зник. Трамвайчик бачив, як Тракторець розчарувався, що не мас капелюха і почав програвати. Тоді Трамвай вирішив купити такий самий капелюх. Він щосили помчав до магазину. Зайшовши у нього, він дуже зрадів. Саме такий  капелюх, як у Тракторця лежав на прилавку між шапками та шарфами. Схопивши капелюха він швидко заплатив гроші і помчав на конкурс.
  - Тракторцю! Держи! - вигукнув Трамвайчик і кинув йому капелюх.
  - Ти знайшов! - усміхнено зловив Трактор капелюха.
    Тракторець був настільки радий, що самі складні завдання здавалися йому легкими. Він був впевнений, що саме його капелюх йому допомагає. По закінченню конкурсу Тракторець зайняв перше місце, і отримав у винагороду 100 літрів пального. Він вирішив, що свій приз віддасть для друга, бо саме завдяки йому він виграв конкурс.
- Дякую тобі, Трамвайчику, я без тебе ніяк не виграв би конкурс, бо без мого капелюха це було б неможливо. Без нього мені просто не щастить.
- Ні, ти помиляєшся! - відповів Трамвай.-  Адже, це не твій капелюх виграв конкурс, а ти сам!
- Та як це може бути?- здивовано відповів Тракторець.
- Це не твій капелюх. Цей капелюх я купив у магазині, щоб тобі надати впевненості, і це спрацювало!
- Ти найкращий друг! - усміхнено відповів Тракторець.
Й щасливі та радісні друзі поїхали додому!

Мої статті | Переглядів: 341 | Додав: Admin | Дата: 10.09.2014

Форма входу
Пошук
Друзі сайту