Нещодавно у нас відбувся урок трудового навчання. Тема : "Приготування страв" . Ми розділилися на дві команди - хлопців та дівчат. Відповідно команда хлопців готувала смажену картоплю та бутерброди, команда дівчат обрала випічку.
Домовившись зарання команди принесли продукти та приладдя потрібні для виконання страв. За кожен процес, етап приготування відповідали різні учні, тому це можна назвати командною роботою. Під час виконання процесу клас здружився та весело провів час у дружньому колі. Після приготування страв хлопці та дівчата об'єдналися та накрили чудовий стіл на якому красувалися страви кожної з команд (смажена картопля, бісквіт, бутерброди та чай ).
Завершився І семестр 2017 – 2018 навчального року. Канікули для учнів 1 – 11 класів триватимуть з 30 грудня 2017 року по 14 січня 2018 року включно. Перший день занять у ІІ семестрі – 15 січня 2018 року за звичайним розкладом. У школярів розпочалися довгоочікувані зимові канікули. Аби вберегти малих бешкетників від біди, нагадуємо їм про правила безпечної поведінки на вулиці.
Нагадуємо дітям, що вулиця – не місце для пустощів та забав. Взимку слід бути особливо уважними та обережними. Перш ніж виходити на дорогу, треба неодмінно переконатися, що немає небезпеки.
... Читати далі »
З давніх-давен наші предки святкували так зване "свято долі", яке в наш час називають "Андріївські вечорниці" і святкують в ніч з 12 на 13 січня - перед днем Святого Андрія. Втім, історія даного свята абсолютно не стосується Святого Андрія. "Свято долі" наші предки святкували майже цілий грудень.
7 грудня хлопці та дівчата зустрічалися у хаті однієї з поважних жінок на селі та знайомилися між собою.
Кобзарю!
Знов до тебе я приходжу,
бо ти для мене совість і закон.
Л. Костенко
Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко - велика і невмируща слава українського народу. У його особі український народ ніби об’єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень.
У вишиванках, з «Кобзарями» в руках у районній бібліотеці м.Славута, 2 березня відбувся обласний поетичний онлайн – марафон «Хмельниччина читає Шевченка». Участь у ньому взяла вихованка нашого закладу Денисюк Софія, учениця 7 класу, яка декламувала поезію «Лілея».
Більшість з творів Шевченка нині, переконуть учасники марафону, сприймаються дуже пророче, адже Україна та українці переживають складний час, коли доводиться боротися за свою незалежність, за свою історію, культурні надбання та мову.
1 березня у бібліотеці нашого навчального закладу пройшов I етап конкурсу ″Кращий читач 2017″. За звання кращого читача боролися найначитаніші, найерудованіші, найзавзятіші учні 6-7 класів. На учасників чекали такі завдання: прорекламувати свою улюблену книгу, відгадати літературний ребус, переробити зашифровані прислів’я, дати відповіді на запитання та скласти рекомендований список літератури для своїх однолітків.
Переможцями конкурсу журі визначило учениць 7 класу Бережну Катерину та Денисюк Софію.
З метою виявлення і підтримки талановитих дітей, сприяння їх творчим здібностям, забезпечення змістовного дозвілля учнівської молоді, 17 лютого в районному Будинку культури, відбувся районний огляд-конкурс художньої самодіяльності під гаслом «Живемо тобою, рідна Україно!».
Цьогоріч наш заклад представляли такі учні з художніми номерами: Басараб Віталій з мелодією на сопілці «Селянський танець», Нікітчук Катерина та Бережна Катерина ди
... Читати далі »
Проблема безпеки дітей в Інтернеті вже не здається Україні такою далекою. Кожного року аудиторія користувачів всесвітньої мережі розширюється. Її переважну частину становлять діти та підлітки, які не усвідомлюють загрозу.
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету». В цей день у нашому закладі було проведено низку різноманітних заходів.