Сайт учнів 8 класу Крупецького НВК
Наш девіз:
"Як веселки кольори нерозлучні ми завжди"

Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті [5]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 38
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мої статті

ПРИГОДИ ВЕСЕЛОГО ТРАМВАЙЧИКА

ПРИГОДИ  ВЕСЕЛОГО ТРАМВАЙЧИКА

Частина ІІ

     Це сталося одного разу, коли Веселий Трамвайчик та його друг, якого звали - Розумник Тракторець, їхали через базар. Проїджаючи понад палатку їжачка, вони помітили, що він продає кокоси, а на палатці написав «кокоз». Тоді Тракторець каже:
   Я думаю, що слово кокос пишеться у кінці з буквою " с", а не " з "
Так, ти маєш рацію - відповів Трамвайчик. Я бачу ти добре знаєш правопис. Я чув що у нашому місті проходить конкурс з правопису. Чи не хотів би ти прийняти участь у цьому конкурсі, адже сьогодні останній день запису,
Тракторець погодився. І вони поїхали на конкурс, щоб записати Тракторця. У Трактора був капелюх, якого він дуже любив. Йому в ньому завжди щастило, і він вирішив, що обов'язково одягне його на конкурс. На другий день Розумник Тракторець, поснідавши і одягнувши свій щасливий капелюх, одразу поїхав до Трамвайчика, щоб їхати на конкурс. Тракторець так поспішав, що не помітив, як загубив капелюх. Коли починався конкурс, то Веселий Трамвайчик та Розумник Тракторець побачили, що капелюх зник. Трамвайчик бачив, як Тракторець розчарувався, що не мас капелюха і почав програвати. Тоді Трамвай вирішив купити такий самий капелюх. Він щосили помчав до магазину. Зайшовши у нього, він дуже зрадів. Саме такий  капелюх, як у Тракторця лежав на прилавку між шапками та шарфами. Схопивши капелюха він швидко заплатив гроші і помчав на конкурс.
  - Тракторцю! Держи! - вигукнув Трамвайчик і кинув йому капелюх.
  - Ти знайшов! - усміхнено зловив Трактор капелюха.
    Тракторець був настільки радий, що самі складні завдання здавалися йому легкими. Він був впевнений, що саме його капелюх йому допомагає. По закінченню конкурсу Тракторець зайняв перше місце, і отримав у винагороду 100 літрів пального. Він вирішив, що свій приз віддасть для друга, бо саме завдяки йому він виграв конкурс.
- Дякую тобі, Трамвайчику, я без тебе ніяк не виграв би конкурс, бо без мого капелюха це було б неможливо. Без нього мені просто не щастить.
- Ні, ти помиляєшся! - відповів Трамвай.-  Адже, це не твій капелюх виграв конкурс, а ти сам!
- Та як це може бути?- здивовано відповів Тракторець.
- Це не твій капелюх. Цей капелюх я купив у магазині, щоб тобі надати впевненості, і це спрацювало!
- Ти найкращий друг! - усміхнено відповів Тракторець.
Й щасливі та радісні друзі поїхали додому!

 

Петров Владислав

Категорія: Мої статті | Додав: Admin (10.09.2014)
Переглядів: 119 | Рейтинг: 0.0/0
Форма входу
Пошук
Друзі сайту